Medya Yenigün

ÜLKE İÇİN ..

ÜLKE İÇİN ..
Avatar
Muhsin Kehya( muhsin@medyayenigun.net )
272
02 Haziran 2017 - 16:42

Sizde nefret kin azalmazsa, bizde de işgali tepeleyecek,
ihaneti silip süpürecek soylu, helal süt emmiş yiğitler eksilmez
Son bir kaç haftadan beri sayın Bahçeli’nin grub toplantısı konuşmaları gurur veriyor ..
Artık birleştir .. birleştirici ol sayın başkanım .. kaptırma sağa sola yiğitlerini … görelim artık ..
bu aziz mübarek günlerde vereceğiniz bir iftar sofrası ilk adımınız olsun artık .. birlik için , yek vücut için ..iç ve dış düşmana inat ..ülke için ..
***
Av.İrfan Sönmez
Namı değer “Kafkas ” .. örgüt içinde gerçek isminden öte ” Kafkas ” lakabıyla bilirdi herkes ,o güzelim gençlik savaş yıllarımızda onu …
Tam bir teşkilatçı , örgütçü komiteci savaşçı bir ruha sahipti .. hem pratik anlamda hem teorik olarak profesyonel bir militandı..
Manisa’da üniversite eğitimini tamamlamadan 12 eylül cuntacıları tarafından yargılanıp bir takım eylemlerinden ötürü idam cezasına hükümlüydü …cezaevi dostum ..
Son derece donanımlı birikimli olup iyi de bir hatiptir .. Devlet Bahçeli nin istemesine rağmen genel merkezde görev almasını arzuladığı halde , Bahçeli’nin etrafındaki işgüzarlar buna fırsat vermedi …irfan Sönmez’i n kendilerine rahatlık vermeyeceğini biliyorlar çünkü ..asıl meselem bu değil benim !
Kendisine büyük sevgi saygı duyduğum İrfan kardeşim hem ülküdaşım hem dostum ve ayrıca hemde avukatım dır benim… Cezaevinde kaldığım süre içinde her hafta ziyaretime geldi ve hiç ara vermeden her ay hesabıma para yatırıp maddi desteğini benim tahliye olduğum güne dek sürdüren vefalı Ülkü sevdasına gönülden bağlı bu yiğit insanı da hürmet ve minnet le şükranlarımı bildirmeyi belirtmeden geçmek istemedim …
Cezaevi çıkışımda kapıdan beni alan bu yiğit dostuma sevgi ve saygıyla ..