marmaris tekne turları
VALİ DEMİRTAŞ, ADANA BİLİM VE SANAT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ « Medya Yenigün

Medya Yenigün

VALİ DEMİRTAŞ, ADANA BİLİM VE SANAT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

VALİ DEMİRTAŞ, ADANA BİLİM VE SANAT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ
340
19 Ekim 2019 - 0:49

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kurumla ilgili yetkililerden bilgiler alan Vali Demirtaş daha sonra Adana Bilim ve Sanat Merkezinde “Eğitim Yöneticileri Geliştirme Programı” kapsamında okul müdürlerine yönelik düzenlenen eğitim faaliyetine katıldı.

Adana Bilim ve Sanat Merkezi ile Öğretmen Akademisi Vakfı arasında imzalanan protokol çerçevesinde 300 okul yöneticisine verilen eğitim faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgiler alan Vali Demirtaş, okul müdürlerine hitaben bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında yapılan eğitim faaliyetlerinin önemine değinen Vali Demirtaş, alınan eğitimlerin teoride kalmaması, okul yöneticilerinin öğrendikleri bilgileri kendi okullarındaki yöneticilerine ve öğretmenlere aktarması gerektiğini vurguladı.

Devletin geleceğine yapılan en önemli yatırımın eğitim yatırımları olduğunu vurgulayan Vali Demirtaş, her kademedeki eğitim-öğretim faaliyetlerinin daha da geliştirilmesi; bilgili, donanımlı, kültürlü, analitik düşünebilen, kendini ifade edebilen ve en önemlisi milletimizi ve devletimizi daha ileri seviyelere taşıyabilecek nesiller yetiştirme gayesiyle her türlü eğitim faaliyetine destek olmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Vali Demirtaş’ın ziyaretine Vali Yardımcısı Murat Süzen de eşlik etti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    rokettube
    marmaris tekne turu