Vali Yardımcısı Horozoğlu'na veda yemeği

  Adana Park Zirve’de verilen yemekte konuşan Vali Yardımcısı Cengiz Horozoğlu, Türkiye’nin bir çok bölgesinde görev yaptığını belirterek, “1973 yılında kaymakam adaylığı ile başlayan görev, bu y

Vali Yardımcısı Horozoğlu'na veda yemeği
06 Haziran 2017 - 09:57
 

Adana Park Zirve’de verilen yemekte konuşan Vali Yardımcısı Cengiz Horozoğlu, Türkiye’nin bir çok bölgesinde görev yaptığını belirterek, “1973 yılında kaymakam adaylığı ile başlayan görev, bu yıl yaş haddinden emekli olarak son buluyor. Bugüne kadar çeşitli il ve ilçelerde görev yaparak, devletime ve milletime şerefle hizmet etmeye çalıştım. Allahıma o kadar çok şükrediyorum ki; eşi benzeri az rastlanır bu şerefli millete hizmet etme imkanı verdi bana. Mesai mefhumu gözetmeksizin görevimizi yapmaya gayret ederken, en büyük destekçim eşim olmuştur. Ben huzurlarınızda eşime çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Vali Yardımcısı Cengiz Horozoğlu, kendisini yalnız bırakmayarak, veda yemeği düzenleyen Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş’a ayrıca tüm vali yardımcılarına ve kaymakamlara teşekkür etti.

 

Vali Mahmut Demirtaş ise yaptığı konuşmada, Vali Yardımcısı Cengiz Horozoğlu’na bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür edip, bundan sonraki yaşamında eşi Saadet Horozoğlu ile birlikte huzur ve sağlıklı günler dileyerek, emekliliğinin hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

 

Veda yemeği Vali Mahmut Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş tarafından Vali Yardımcısı Cengiz Horozoğlu ve eşi Saadet Horozoğlu’na çeşitli hediyeler vermesiyle son buldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum