Burak Ballı

Burak Ballı

burakballiofficial@gmail.com

Spor yapın, insanı ve canlıyı sevin

08 Kasım 2021 - 00:14 - Güncelleme: 08 Kasım 2021 - 00:18

Yazılarıma başlarken insan odaklı olmaya gayret gösteren bir fert olarak sanat ve spora çok önem verdim.
Güzel Adana’mın portakal çiçeği kokan sokaklarında aldığım hazzı unutmam mümkün değil. Sanat hayatıma başladığım 1 Aralık 2015 yılı hedeflediğim mesleki hayatımın en önemli günleri olarak gördüğüm Dolmabahçe Sarayında  4. Kitabım "Edebi Hayat" adlı eserimin tanıtımına ev sahipliği yapıyor olması en önemli motivasyon başarı hikayemdir.
Üstelik hemen akabinde Dolmabahçe Sarayı Edebi Eserler Antolojisi ve  Türk Antolojisinde yer almak eserlerimizin değer gördüğünü bilmek duymak çok çalışmanın ve iyi eğitimin sonuçlarını manevi olarak tatmaktır.
Hayatım boyunca para kazanç ihtiyaç, başarılı olmak olgusu yanında ikinci planımda olmuştur.
Birçok arkadaşımdan bu konuda öz eleştiri almış olsam da kendi bildiğim yolda her daim devam ettim ve hiçbir ideolojinin siyasi partinin etkisi altına girmeden hayallerimi gerçekleştirdim.
Kendi fikirlerimi kendi düşüncelerimi aktarmak insan gibi insan olmak, yaradılışın güzelliklerini anlatarak hizmet etmekti amacım. Bu süreçte başarmak araştırmak yazmak benim için büyük bir ilham kaynağı oldu.
Sizleri de asla unutmadım.
Bu meşakkatli yolda her daim benim destekçim oldunuz.
Sizlere de ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Her şey sizlerle başladı ve sizlerle de devam ediyor.
Sağlıklı kalmak için sanat ve spora önem verin, çağımızda arabalarda inmediğimiz gibi yürümeyi dahi unutanlarımız var. Sağlıkla kalmanız için spor yapın, insanı sevmek istiyorsanız kısadan hisseler dahil sanattan uzak kalmayın ruhunuzu gençleştirin. En önemlisi insanı ve canlıyı sevin.  
Saygılarımla
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum