Mehmet Ayhan Günaydın

Mehmet Ayhan Günaydın

mehmetayhan@hotmail.com

Sabır bizi Yaratan

20 Mayıs 2021 - 17:56

Sabır bizi Yaratan Rabbimizin Kuran'da ayetle işaret ettiği ve yeminle dikkatimizi çekerek sabredenin kendi yardımı ile mutlak ve mutlak zafere ulaşacağını müjdelediği önemli bir haslet.
Yüzyıllardır bu milletten görünerek içimize sızdırılan Türk milletinin yönetilmesi için değil güdülmesi için partatılıp yol verilen Padişahından Paşasına , Şeyhül İslamından Kadısına, Şeyhinden Şakirdine, Tabibinden Katibine, Hatibinden Zabitine, Valisinden Kaymakamına, Akademisyeninden Hocasına, Vekilinden Bakanına, Akristinden Aktörüne, Ticarisinden Siyasisine, Savcısın dan Hakimine
Velhasıl nicesini allayıp pullayıp Türk milletinin başına geçirilip bu milletin ismi, cismi, tarihi, dini, töresi, geleneği vs ile ters kararlar alarak geleceğinin karartılmaya çalışıldığını her dönemde gördük derinden ve sürekli hissettik.
1. Dünya Savaşı Çanakkale Zaferi, sonrasında Mustafa Kemal Paşa önderliğinde Türk Milletinin verdiği Kurtuluş Savaşı bu zihniyetin tekerine çomak sokmuş sonrasında kurulan Türkiye Cumhuriyeti Devletinde Atatürk'ün emri ile bu yapıların çalışmaları sekteye uğratılmıştır.
Sadece rahmetli Atatürk sonrasında değil O'nun çok öncesinde masonik yapılar eli ile başlatılan milli değerlerimizi yozlaştırarak bu milletin genetik kodlarından gelen tarihi yükü ve İlay-ı Kelimetullah adına Nizam-ı Alem iddiasına ket vurma çabaları bu günün değil binlerce yılın hikayesidir.
Oyun tarihi belgeleri ile kayıtlı "Bin Yıllık Oyun" dur.
Dün Haçlı savaşları olarak Türk milletini durdurup Allah davasına engel olma çabası 1600' lü yılların üçüncüsü çeyreğinden sonra yine aynı zihniyetle üst yapısı Kabala öğretisi olan Masonik örgütler ve ondan nevzuhur etmiş fraksiyonları eliyle yapılmaktadır.
Yüzyıllarca örümcek ağı gibi devletin her alanına bu milletin gözüne soka soka yine milletin onayıyla yerleştirilen bu şer yapıyı yüz günde temizlemek imkansız bunu beklemek abesle iştigaldir
Cumhur İttifakı sözleşmesi bu şer yapıyı yıkarak Türk milletinin idaresini yine Türk Milletine verme yeminidir aynı zamanda...
Bu nedenle;
Türk milletinin
İslam Ümmetinin
Mazlum milletlerin
Sabırla hareket etmesi
Uyanık olması
Bu yola baş koyanları dikkatle izleyip adımlarını sekteye uğratarak yanlışlara alet olmaması
Aklı Selim'le sabırla menzile yol alması
Kızılelma hedefinden sapmaması
Saptırmak için canla başla Küresel oligarkların güdümünde didinen zavallılara izin ve imkan vererek zaman kaybına uğramaması elzemdir.
Hayati önem arz etmektedir.
Misak-ı Milli Andımız
Milletçe yeminimizdir
Ebediyyen bakidir.
İlay-ı Kelimetullah sevdamız
Nizam-ı Alem Ülkümüzdür
Turan öncelikli güzergahımız
Kızılelma nihai hedefimizdir.
Yukarıdaki hususlar "Cumhur İttifakı Sözleşmesi" kapsamında da dile getirilmiş ve hisseden kalpler, gören gözler önünde ıslak imzaları ile Liderler olarak Sayın Devlet Bahçeli ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendiler tarafından tarihe kaydedilmiştir.
Dünyadaki kavga da bu dik duruş ve iddia nedeniyledir.
Düşman bu yüzden çoktur.
Müslüman Türk'ün de şer cephesine "Eyvallahı" yoktur.
Cümlemizin uyanık olması uyanık kalması dileği ile...
Mehmet Ayhan Günaydın

YORUMLAR

  • 0 Yorum