Vahit Daşcı

Vahit Daşcı

1MAYIS KUTLU OLSUN muş..
vahirhoca@hotmail.com

12 EYLÜL MÜ!

12 Eylül 2021 - 01:00

Evet evvvvvveeet bu gün 12 Eylül..
41 yıl önce, 12 Eylül 1980 de o tarihi yaşatanları kınıyorum..
12 eylüle gelene kadar , İslamın sınırları içerisinde sınırsız bir şanlı mücadele veren hareketin şehitlerini rahmet ve minnetle anıyorum..
12 eylülün gazilerini ve yaşayan kahramanlarını canımın içinden selamlıyorum..
12 Eylül sonrasını mı! Onlar ne bilsin önden gidenlerin nasıl yol bulup nasıl yol açtıklarını.. Onlar hazıra kondular..
Nasıl mı!
Ülkücü hareket in en uzun süreli 30 yıl cezaevinde yatıp çıkan ama kendisine sahip çıkılmayan kahramanı Muhsin Kahya 'dan dinleyelim..
Ülkücüler kullanıldı mı!
Muhsince cevap..
12 Eylül öncesi ülkücüler kullanıldı mı sorusu çok tartışıldı .. hatta cezaevinden tahliye olduğumda gazeteciler bana da sormuştu bu soruyu … göğsümü gere gere ve kendimden emin olarak ; “ 12 Eylül öncesi gereği neyse onu yaptım , kullanılmadım “ demiştim .. çünkü bana göre kullanılmaya müsait tek insan tipi varsa o da ; sokak fahişesidir .. ülkücüler ise kutlu bir savaş verdi , kutsaldırlar… ve hala aynı kanaatteyim .. ülkücüler 12 Eylül öncesi ülke için bayrak din için ve bu Necip millet için gereğini yapan , Allah’ın birer savaşçısıydı.. O yüzden ülkücüler üzerinden 12 Eylül öncesini tartışmak ülkücülerin kullanıldığını iddia etmek ajan provakatör namusuz adamların işidir ..
art ve kötü niyet taşıyan bazı zihniyetler , yani 12 Eylül öncesinde ülkücüler kullanıldı diyen kahpe oğlu kahpeler , ülkücülerin o şanlı mücadelesini itibarsızlaştırmak için sola ya da bazı gizli odaklara hizmet eden misyonerlerdir.. bunları iyi tanıyın.!
Şimdi bir de günümüze bir göz atalım .. manzara iç açıcı değil .. esasen işte günümüzde ülkücüler kullanılıyor .. rezil bir ortama itilmiş ülkücüler .. kimi çaresiz ikbal uğruna , kimi belki bir vekillik kaparım ümidiyle kendilerini en alçak ortamlarda kullanılmasına rıza gösteriyor .. paramparça ,bölük bölük , her bir Ülkücü ayrı bir kapıda.. ikdidarı da dahil önüne gelen ülkğcüleri kullanıyor hem de hunharca hovardaca harcayarak .. hem kullanıyorlar ülküvüleri , hem de tek bir menfaat sağlamıyorlar ülkücülere .. fahişelerin bile bir fiyatı vardır .. ancak bunlar bedava kullanılıyor .. beleşine .. ve işin en acısı gidip kullanıldıkları kapıdan kime neye hangi projeye hizmet ettiklerini dahi bilmiyorlar ..
kim ne derse desin , ülkücülerin bugün ki düştüğü duruma merhamet getirmeyenlerin yürekleri ya taşlaşmış ziftlenmiştir ya da öküzdür hiç bir şeyin farkında değildir.. projelere alet oluyorsunuz uyanın daaa..
Kısacası 12 Eylül öncesi ülkücüler kutsal bir davanın çok kutsal mücadelesi içinde Allah rızası için yerlerini aldı .. Bugün ise önüne gelen ülkücülerin sırtına basıp ‘çooo deh deh ‘ diyor .. ve bu bir gerçektir ülkücüleri en çok kullanan da bugün ki iktidardır hem de bedava , beleş .. ben bunları yazıyorum diye bana gönül koyup kızanlar , ülkücülerin kullanıldığını görmezden gelmeleri ise tek kelimeyle ; alçaklıktır..
Çünkü baş tacı edilmesi gereken ülkücüler bir kısım projelere ya da ayakta kalsın diye boş beleş yere iktidara kullanılacak varlıklar değildir .. benim isyanım buna ..yoksa isterseniz sittirip hdp ye de gidin ,oldu olacak..
Ancak şunu bilin ; şanlı mücadelemiz egolarınıza kurban edildikçe ben susmayacağım !
Namuslu olun ulan ..kaypak olmayın..
Vee ben de diyorum ki; ERG sahiplerine
Bundan böyle, ya ülkücülerle çalışacaksınız ya da ÜLKÜCÜ gibi çalışacaksınız!
Vahit Daşcı

YORUMLAR

  • 0 Yorum