Vehbi Korkutata

Vehbi Korkutata

korkutata@hotmail.com

Bulanık suda balık avlayanlara sözüm!

08 Haziran 2021 - 13:12 - Güncelleme: 08 Haziran 2021 - 15:05

Son günlerde botokslu mafyacık konuşurken birileri şeyinde boncuk bulmuş gibi sevinerek yam yam dansıyla  “Bulanık suda balık avlamak” gibi köksüz ve kişiliksiz bir muhalefet anlayışıyla siyaseti savaş haline dönüştürerek çalkantılı dönemde nemalanmak için başlıyorlar afra tafraya.
Maalesef benim gözümde siyaset yaptığını sananlar kendi içlerinde yaşadıkları açmazlarıyla köksüz ve kişiliksiz bir muhalefet anlayışıyla Organize suç şebekelerinin, terör örgütlerinin hatta Türk düşmanlarının söyledikleriyle nemalanıp kargaşaya davetiye çıkarıyorlar.
Yahu kardeşim, Siyonizm’in maşaları her dönemde çalkantılı dönem yaşatmaya kalktıklarına sizlerde tanıksınız.
Eğer hürriyetimizi koltuk uğruna bir kimseye satarsak yada onu sahibimiz diye görüp Ülke değil kendi çıkarlarımız doğrultusunda aklımızı kullanmadan kaderimizi başkasının inisiyatifine bırakarak veya onun elinde olduğuna inanırsak artık Müşrik olmuşuzdur.
Millet olarak salgın hastalıktan dolayı zor durumda geçtiğimiz doğrudur.
Toplum gruplaşmış kendinden olmayana öfke kusuyor, birbirimize ne güvenimiz ne sevgimiz kalmadığı gözlenirken en kötüsü Millet olma vasfımızı kaybediyoruz.
Birbirimizle konuşurken en masum cümleler de bile niyetlerimizi sorgularken, Cehalet, tembellik, hazırcılık, kayırmacılık bunları daha uzatabiliriz ama örümcek ağı gibi çoğunluk kişileri sarıp sarmalamış.
Yazımın başında “Bulanık suda balık avlamak” diye belirtmiştim tek sırf köksüz ve kişiliksiz bir muhalefet anlayışıyla toplumu insanları gruplaştırdınız.
Bakın size karınca kısadan hissesiyle cevap vereceğim
Ancak; yazı bittiğinde kısadan hisseden dolayı birde kendinizi teraziye koyup düşünün.
Kavanozu sallayan kim?
Gidin bir çölden 100 tane kırmızı ateş karıncası yakalayın. Daha sonra bir başka topraktan 100 tane bildiğimiz siyah karıncayı alın ve bunların hepsini bir kavanozun içine koyun. İlk başta hiçbir şey olmayacaktır.
Daha sonra kavanozu elinize alın, oldukça şiddetli bir şekilde sallayın ve tekrar yerine koyun. Kavanozun içinde bir anda karıncaların birbirlerini öldürmek için savaştığı bir kaos ortamı göreceksiniz.
Kırmızı karınca bunu yapan düşmanın siyah karıncalar olduğunu düşünürken siyah karıncalar bu kaosun nedeni olarak kırmızı karıncaları görmektedir. Oysa çok iyi bildiğiniz üzere kaosun asıl nedeni sizin ellerinizdir.
O nedenle günümüzde gerek sosyal medya aracılığıyla gerekse de başka ortamlarda normalde hiç tanımadığınız insanlarla tartışacak ya da kavga edecek bir duruma geldiğinizde kendinize hep şu soruyu sorun lütfen;
Kavanozu sallayan kim?
Her kes elini başının arasına alsın ve düşünsün, sırf koltuk uğruna bizi birbirimize düşürmek isteyenlerin maşaları olmayalım en kısa zamanda taassupları yenerek yeniden kenetlenip Siyonizm dur diyebiliriz.
Bu necip Millet ne ihtilaller gördü, ne Siyonizm’in kuklalarını gördü, ne salyalı sümüklü gördü, en son 15 Temmuz kalkışmasında derslerini alanlar şimdilerde yine iş başındalar bu seferde botokslu mafyacığıyla yükleniyorlar.
Ak Parti’nin makam ve mevki verdiği siyaset bezirganlarının içinde bulunan muhalefet, bulanık suda balık avlamaya çalışıp Siyonizm’in kuyusuna su taşıyorsunuz.
Sizlere tavsiyem, daha önce siyaset yaptığınız Ak Parti’de pişmek istememişsiniz ve fıtratınızın gereği Sizler şaşar olarak doğmuş ve öylede kalmışsınız!
Sevgi ve saygılarımla,
Araştırmacı Gazeteci Yazar
Vehbi Korkutata

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bingöllü
    1 hafta önce
    Kavanoz, kırmızı ve siyah karıncalar ve siyonizim öyle mi?! Yani hem muhalefet hem iktidar kavanozda öyle mi?! MaşaAllah!! Müthiş tespit! Peki kavanozu elinde tutan bu siyonist düşman 128 milyar doları kırmızı karıncalara mı yoksa siyah karıncalara mı verdi? Peki ziraat bankası 75 milyon $ krediyi kırmızı karıncalara mı yoksa siyah karıncalara mı verdi. Peki kavanozu sallayan siyonist İslam düşmanı şahıs ayda 10 bin $ maaşı kırmızı karıncaların milletvekiline mı verdi yoksa siyah karıncaların milletvekiline mi? Peki bu siyonist kişi kavanozu sallarken “ezan susmaz, vatan bölünmez, bayrak inmez, şehitler ölmez şarkısını döyliyormuydu?!