YENİYURT MAHALLESİ HİZMETE DOYACAK

Dörtyol Belediye başkanı Yaşar Toksoy, Yeni yurt mahallesi hizmete doyacak diye açıklama yaptı

YENİYURT MAHALLESİ HİZMETE DOYACAK
08 Temmuz 2017 - 00:02
Dörtyol Belediye başkanı Yaşar Toksoy, Yeni yurt mahallesi hizmete doyacak diye açıklama yaptı.

Başkan Toksoy yaptığı açıklamada, Yeniyurt Mahallesi’nde Cuma namazına müteakip gönül dostları ile bir araya gelerek istişarelerde bulunduk diye belirttikten sonra "Azim ve kararlığı ile örnek aldığımız namı diyar Yaradana Kurban Osman Herek büyüğümüzün öncülüğünde ilk olarak, yapımı tamamlanan camimizin eksikleri üzerinde yerinde inceledik. Teknik personellerimizin desteği ile gerçekleştirdiğimiz incelemelerde, yapacağımız çalışmalar üzerinde görüşlerinizi aldığımız cami cemaatinin taleplerini en kısa zamanda Yeniyurt Mahallemize ve camimize yakışır bir şekilde tamamlayacağız" diye belirtti..
YENİYURT’A, ASFALT ÇALIŞMASI, ÇOCUK PARKI VE ANNE ÇOCUK EĞİTİM MERKEZİ (AÇEM) AÇACAĞIZ.

Başkan Toksoy, "Çok saygıdeğer büyüklerimizin eşliğinde gerçekleştirdiğimiz istişare toplantımızda Camimizin ihtiyaçları dışında özellikle Anne Çocuk Eğitim Merkezinin bir an önce faaliyete geçirmek istediğimizi ve bu konuda destekçi olmalarını rica ettik. Yeniköylü 4-6 yaş aralığındaki çocuklarımızın okul öncesi eğitimlerden faydalanmalarını arzu ediyoruz.
Yeniyurt Mahallemizde bir bölümünü gerçekleştirdiğimiz asfalt çalışmalarımıza bu yılda devam ederek eksikliklerimizi tamamlayacağız. Hatay Büyükşehir Belediyesinin de bir iki nokta yolu olan yeniyurt mahallemizde inşallah asfaltsız yol kalmayacaktır.

Yeniyurt ile diğer mahallerimizde sorumluluk alanlarımızda asfalt çalışmalarımıza başladık. Hatay Büyükşehir Belediyesin Fen işlerinin başladığı asfalt programı ile İlçe genelinde sağlıksız yollarımız kalmayacaktır.
Çocuklarımızın ve ailelerin hoşça vakit geçireceği çocuk parkı sözümüzü de inşallah yapımına başlayarak değerli hemşerilerimize verdiğimiz sözümüzü de gerçekleştireceğiz inşallah" diye söyledi

YORUMLAR

  • 0 Yorum