marmaris tekne turları
Yusuf Kanlı, Genel Başkanımızın Emrindeyim! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Yusuf Kanlı, Genel Başkanımızın Emrindeyim!

Yusuf Kanlı, Genel Başkanımızın Emrindeyim!
2.089
15 Mayıs 2017 - 0:02

Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarında 21 Mayıs Pazar günü yapılacak olan İl kongresi için heyecanlı bekleyiş devam ederken Yusuf Kanlı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den almış olduğu izinle aday olduğunu açıkladı.

GENEL BAŞKANIMIZIN İZİNDE VE EMRİNDEYİM

MHP Adana İl Başkanlığına aday olduğunu daha önce açıklayan Mali Müşavir Bağımsız Denetçi Yusuf Kanlı, “Sayın Genel Başkanımızın izinde ve emrindeyim” mesajı verdiği açıklamasında, Genel Başkanımız Türkmen Beyi Sayın Devlet Bahçeli’ye 21 Mayıs’ta yapılacak MHP Adana il kongresinde bir yarış olması durumunda hizmete talip olduğumu arz ettim” dedi.

“ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM” DİYEN LİDERİMİZİN İZİNDE VE EMRİNDE BİZLERE “BEN” DEMEK YAKIŞMAZ

Bu onuru yaşadığım için bahtiyarım. Kuşkuşuz il başkanı olarak bu onuru taçlandırmak isterim diyen Başkan Kanlı, “MHP’nin kurulduğu il olması nedeniyle il kongresi açısından genel merkezin daha çok önem verdiği illerin başında geliyor. Ancak; Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin bir aday üzerinde bir tasarrufda bulunması halinde de, üzerimize düşen görevi yerine getirir ve aday arkadaşımızın etrafında kenetlenir partimize bir nefer olarak hizmet etmeye devam ederiz. ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen Liderimizin izinde ve emrinde bizlere ‘ben’ demek yakışmaz.” diye belirtti.

YUSUF KANLI KİMDİR

Milliyetçi Hareket Partisi Adana teşkilatlarında İlçe Muhasipliği, İl Muhasipliği, İl Başkan Yardımcılığı ve Son olarak Sekiz yıl MHP Seyhan İlçe Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Yusuf Kanlı, son olarak  2015 yılında gerçekleştirilen Milletvekili seçimlerinde MHP Adana Milletvekili aday adayı olmuştu.

Özel Haber Ozan Parlak

rokettube