Yusuf Şimşek: " 90'ıncı dakikada gol yemek hiç yakışmadı"

Adanaspor deplasmanında uzun bir süre galip olup son dakika golü ile berabere kalan Balıkesirspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, ” 90’ıncı dakikada gol yemek hiç yakışmadı

Yusuf Şimşek: " 90'ıncı dakikada gol yemek hiç yakışmadı"
09 Mart 2021 - 01:45
Adanaspor deplasmanında uzun bir süre galip olup son dakika golü ile berabere kalan Balıkesirspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, ” 90’ıncı dakikada gol yemek hiç yakışmadı. Oyuncularımızda üzgün” dedi.

Bakıkesirspor Teknik Direktör Yusuf Şimşek, müsabaka sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ”Gerçekten çok üzgünüz, 90’ıncı dakikada gol yemek hiç yakışmadı. Çocuklarda oyuncularımız çok üzgün. İçlerinde ağlayanlar oldu. Çok istiyorlar inşallah bu istekleri kırılmaz. Önümüzde daha maçlar var. Ben futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Son dakikaya kadar mücadeleyi bırakmadılar, kazanmak için ellerinden geleni yaptılar. Futbolda bunlar var, futbol bunun için güzel. Son dakikada yiyip son dakikada atabiliyorsunuz. Tekrar tekrar futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Deplasmanda maçtan önce 1 verseler kabul eder miydik belki kabul edebilirdik. Deplasmanda oynadığımız için. Ama 3 puanı kaçırdığımız için gerçekten üzgünüz. Fırsatlarda bulduk atamadık, rakibe de çok fazla pozisyon verdiğimizi düşünmüyorum. Karambolden pozisyon buldular. Onlara da bundan sonra ki maçlarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum